JSC Baltic Nano Technologies vyrábí výrobky na ochranu povrchů 

Společnost euromotors corporation s.r.o. je oficiálním distributorem inovativních nanotechnologických výrobků HENDLEX na území ČR.
Více o Hendlex
Nanotechnologické povlaky a nátěry jsou určeny pro ochranu nejrůznějších povrchů před nepřiznivými okolními vlivy a/nebo dodávají povrchu další vlastnosti (lesk, matový efekt, jemnost aj.). Nanotechnologie se dostávají z laboratoří do běžného života. Nano nátěry se staly z neviditelných viditelnými, a to jako ochrana povrchů před vlhkostí, špínou, mastnotou a dalšími vlivy.

O výrobci Hendlex

JSC Baltic Nano Technologies je technologicky vyspělou společností, která sídlí v Litvě, kde vyvíjí a vyrábí výrobky na ochranu povrchů založené na nanotechnologii.

Společnost byla založena v roce 2007 a od té doby představila na trhu celou řadu inovativních výrobků HENDLEX. Tyto výrobky mají chránit nejrůznější povrchy před nepřiznivými okolními vlivy.

Touha po vytvoření nejlepších produktů na ochranu povrchů se zaměřením na ochranné nátěry a povlaky byla nejsilnější motivací našeho týmu po celá leta výzkumu. Jsme inovativní společností, která se řídí principy poctivé spolupráce s našimi klienty.

Našim cílem je vyvíjet a vyrábět inovativní produkty určené pro ochranu povrchů, radit našim klientům v otázkách nanotechnologií a poskytovat odborné služby široké škále zákazníků. Všechny úspěchy společnosti jsou výsledkem vytrvalosti, odhodlání a cílevědomého úsilí našeho týmu. Věříme, že investice do lidí a jejich dovedností je investicí do rozvoje našeho podnikání.

Logo HENDLEX odráží historii vývoje našich výrobků, pouto s našimi zákazníky a jejich důvěru, která vytváří silnou image HENDLEX. Představuje tvrdou práci a úspěch, kterého bylo dosaženo velmi rychle. Výrobky HENDLEX vznikají za použití nejmodernějších přístupů, proto vykazují vysoké výkony a vydrží déle.
envelopecartmap-markersmartphonecarclockcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram