Autoelektronika

Autoelektronika

Autoelektronika v Euromotors

Osobní auta už dávno nejsou jen pouhé dopravní prostředky, určené pro převoz osob z bodu A do bodu B. S rozmachem technologií a vzrůstající náročností jejich uživatelů se neustále mění i přístup jednotlivých automobilek k vybavení jejich modelů. Krom komfortního cestování můžete dnes svůj vůz využít i jako pojízdnou kancelář, nebo multimediální centrum na kolech. Vzrůstající zastoupení elektroniky v současných automobilech klade ovšem také vyšší nároky na provoz a kompetenci autoservisů. Zdaleka ne všechny závady lze odstranit v domácích podmínkách a bez rizika dalšího poškození, či nežádoucího ovlivnění jiných systémů.

Neváhejte proto navštívit náš servis, jsme plně vybaveni pro rychlou a efektivní diagnostiku veškeré autoelektroniky. Následně si poradíme s odkódováním autorádií všech běžných značek, opravou řídících jednotek a přístrojových desek. Vyhovíme i v případě softwarových potíží, a to nejen v podobě odladění chipové výbavy, programování a kódování. Na vaši žádost dokážeme modifikovat jednotku SRS pro aktivaci airbagu. Veškeré zásahy jsou prováděny profesionálně a zcela v souladu s příslušnými požadavky. Rádi s vámi v každém případě probereme vaše požadavky a přání – ozvěte se, domluvte si schůzku, nebo rovnou přijeďte a zbytek už nechte na nás. A jelikož si našich klientů opravdu vážíme, v případě potřeby přijedeme po domluvě my za vámi.

tablez

Neváhejte proto navštívit náš servis, jsme plně vybaveni pro rychlou a efektivní diagnostiku veškeré autolektroniky. Následně si poradíme s odkódováním autorádií všech běžných značek, opravou řídících jednotek a přístrojových desek. Vyhovíme i v případě softwarových potíží, a to nejen v podobě odladění chipové výbavy, programování a kódování. Na vaši žádost dokážeme modifikovat jednotku SRS pro aktivaci airbagu, nebo odstranit emisní software EGR a DPF. Veškeré zásahy jsou prováděny profesionálně a zcela v souladu s příslušnými požadavky. Rádi s vámi v každém případě probereme vaše požadavky a přání – ozvěte se, domluvte si schůzku, nebo rovnou přijeďte a zbytek už nechte na nás. A jelikož si našich klientů opravdu vážíme, v případě potřeby přijedeme po domluvě my za vámi.

Proč si vybrat právě nás?

Profesionální tým

Kvalita

Rychlé vyřízení

Dostupnost MHD

Příjemné ceny

Proč si vybrat právě nás?

Profesionální tým

Kvalita

Rychlé vyřízení

Dostupnost MHD

Příjemné ceny

Co o nás říkají

EURO-MOTORS Autoservis IconEURO-MOTORS Autoservis

Edisonova 8

4,8 22 reviews

 • Avatar Ivana Horová ★★★★★ před 2 měsíci
  Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
 • Avatar Pure Voice ★★★★★ před 4 měsíci
  Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.
 • Avatar Дмитрий ★★★★★ před 2 měsíci
  Ochotný personál a opravdu profici na 100 procent.
  Naprosto precizní a dokonalý servis. Ceny lidové. Řeknou věci narovinu. Máme zde už několikaleté zkušenosti a v životě bych neměnil. Nezáleží na značce, vše vám opraví
  … More a za rozumné peníze.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás