Likvidace autovraků

Likvidace autovraků

Ekologická likvidace aut

Koupě vozu na leasing je stále jedním z nejoblíbenějších a také nejběžnějších způsobů jeho pořízení. Pomoc při vyřízení veškeré administrativy a všech dalších náležitostí spojených s leasingem nabízíme svým zákazníkům i my. Díky zkušenostem a široké síti partnerů jsme vždy schopni vybrat pro klienta takové řešení, které je pro něj maximálně výhodné a přesně odpovídá jeho požadavkům i možnostem.

likvidace-2

Moment, kdy auto svému majiteli doslouží, neznamená úplný konec starostí. Vždy je třeba se řídit příslušným zákonem a podle něj přistoupit k likvidaci autovraku, nebo přesněji tzv. vozidla s ukončenou životností. Svým zákazníkům však nabízíme možnost přenechat starosti nám a využít naši službu ekologické likvidace vozidel, která zahrnuje všechny kroky potřebné k dokončení procesu a naplnění zákonem daných požadavků. V případě, že se rozhodnete svěřit váš vůz do našich rukou, rádi si pro vrak přijedeme, zajistíme jeho odtah a předáme jej k ekologické likvidaci. Následně vám vystavíme doklad o ekologické likvidaci automobilu a s jeho pomocí zajistíme na příslušném úřadě vyřazení vozidla z registru. Pokud i vy řešíte co i nepojízdným vozidlem, neváhejte se na nás obrátit a zbavte se starostí. Osobní přístup, spolehlivost, transparentnost a rychlé vyřízení jsou u nás samozřejmostí.

Moment, kdy auto svému majiteli doslouží, neznamená úplný konec starostí. Vždy je třeba se řídit příslušným zákonem a podle něj přistoupit k likvidaci autovraku, nebo přesněji tzv. vozidla s ukončenou životností. Svým zákazníkům však nabízíme možnost přenechat starosti nám a využít naši službu ekologické likvidace vozidel, která zahrnuje všechny kroky potřebné k dokončení procesu a naplnění zákonem daných požadavků.

V případě, že se rozhodnete svěřit váš vůz do našich rukou, rádi si pro vrak přijedeme, zajistíme jeho odtah a předáme jej k ekologické likvidaci. Následně vám vystavíme doklad o ekologické likvidaci automobilu a s jeho pomocí zajistíme na příslušném úřadě vyřazení vozidla z registru. Pokud i vy řešíte co i nepojízdným vozidlem, neváhejte se na nás obrátit a zbavte se starostí. Osobní přístup, spolehlivost, transparentnost a rychlé vyřízení jsou u nás samozřejmostí.

Proč si vybrat právě nás?

Profesionální tým

Kvalita

Rychlé vyřízení

Dostupnost MHD

Příjemné ceny

Proč si vybrat právě nás?

Profesionální tým

Kvalita

Rychlé vyřízení

Dostupnost MHD

Příjemné ceny

Co o nás říkají

EURO-MOTORS Autoservis IconEURO-MOTORS Autoservis

Edisonova 8

4,8 22 reviews

 • Avatar Ivana Horová ★★★★★ před 2 měsíci
  Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
 • Avatar Pure Voice ★★★★★ před 4 měsíci
  Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.
 • Avatar Дмитрий ★★★★★ před 2 měsíci
  Ochotný personál a opravdu profici na 100 procent.
  Naprosto precizní a dokonalý servis. Ceny lidové. Řeknou věci narovinu. Máme zde už několikaleté zkušenosti a v životě bych neměnil. Nezáleží na značce, vše vám opraví
  … More a za rozumné peníze.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás