Likvidace autovraků

Likvidace autovraků

Ekologická likvidace aut

Koupě vozu na leasing je stále jedním z nejoblíbenějších a také nejběžnějších způsobů jeho pořízení. Pomoc při vyřízení veškeré administrativy a všech dalších náležitostí spojených s leasingem nabízíme svým zákazníkům i my. Díky zkušenostem a široké síti partnerů jsme vždy schopni vybrat pro klienta takové řešení, které je pro něj maximálně výhodné a přesně odpovídá jeho požadavkům i možnostem.

likvidace-2

Moment, kdy auto svému majiteli doslouží, neznamená úplný konec starostí. Vždy je třeba se řídit příslušným zákonem a podle něj přistoupit k likvidaci autovraku, nebo přesněji tzv. vozidla s ukončenou životností. Svým zákazníkům však nabízíme možnost přenechat starosti nám a využít naši službu ekologické likvidace vozidel, která zahrnuje všechny kroky potřebné k dokončení procesu a naplnění zákonem daných požadavků. V případě, že se rozhodnete svěřit váš vůz do našich rukou, rádi si pro vrak přijedeme, zajistíme jeho odtah a předáme jej k ekologické likvidaci. Následně vám vystavíme doklad o ekologické likvidaci automobilu a s jeho pomocí zajistíme na příslušném úřadě vyřazení vozidla z registru. Pokud i vy řešíte co i nepojízdným vozidlem, neváhejte se na nás obrátit a zbavte se starostí. Osobní přístup, spolehlivost, transparentnost a rychlé vyřízení jsou u nás samozřejmostí.

Moment, kdy auto svému majiteli doslouží, neznamená úplný konec starostí. Vždy je třeba se řídit příslušným zákonem a podle něj přistoupit k likvidaci autovraku, nebo přesněji tzv. vozidla s ukončenou životností. Svým zákazníkům však nabízíme možnost přenechat starosti nám a využít naši službu ekologické likvidace vozidel, která zahrnuje všechny kroky potřebné k dokončení procesu a naplnění zákonem daných požadavků.

V případě, že se rozhodnete svěřit váš vůz do našich rukou, rádi si pro vrak přijedeme, zajistíme jeho odtah a předáme jej k ekologické likvidaci. Následně vám vystavíme doklad o ekologické likvidaci automobilu a s jeho pomocí zajistíme na příslušném úřadě vyřazení vozidla z registru. Pokud i vy řešíte co i nepojízdným vozidlem, neváhejte se na nás obrátit a zbavte se starostí. Osobní přístup, spolehlivost, transparentnost a rychlé vyřízení jsou u nás samozřejmostí.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás