Čištění interiéru auta Praha

Čištění interiéru auta Praha

Mytí interiéru auta

Kromě starosti o technický stav vozu (jako například výměna oleje, výměna spojky atd.) věnuje zodpovědný majitel pozornost i interiéru a jeho čistotě, koneckonců, jedná se o jeho vizitku. Nejspolehlivějším způsobem, jak docílit dokonale vyčištěného vnitřku vašeho vozu je potom jeho svěření do naší profesionální péče. Prvním krokem v péči o interiér je jeho pečlivé vysátí. Naše vysoce výkonné vysavače si poradí i se zvířecími chlupy a veškeré prostory (samozřejmě včetně zavazadlového prostoru) budou zbaveny veškerých nečistot.

Čištění interiéru

Dalším krokem v péči o vnitřní prostor vozu je vyčištění a ošetření plastů. Na rozdíl od běžné praxe u nás nepoužíváme běžné přípravky obsahující silikon, které na povrchu plastových částí vytvoří lesklý a především nepříjemně mastný film. Námi požívané produkty byly vyvinuty speciálně pro ošetření vnitřních plastů v interiérech, jsou plně biologicky odbouratelné a stoprocentně bezpečné. S dobře vytepovanými sedačkami bude jízda hned příjemnější. Naše čistící prostředky jsou založené na moderních nanotechnologiích a i díky tomu budou sedačky do jedné hodiny suché. Posledním krokem je aplikace prostředku Nano AntiOdor, který má schopnost rozkládat molekuly zápachu a příjemně provonět interiér. Moderní desinfekce neobsahující chlor je potom dobrou prevencí proti nemocem, které se šíří vzduchem. Auto je nyní připraveno k jízdě a vy si užijete ještě lepší a příjemnější jízdu!

Čištění interiéru

Dalším krokem v péči o vnitřní prostor vozu je vyčištění a ošetření plastů. Na rozdíl od běžné praxe u nás nepoužíváme běžné přípravky obsahující silikon, které na povrchu plastových částí vytvoří lesklý a především nepříjemně mastný film. Námi požívané produkty byly vyvinuty speciálně pro ošetření vnitřních plastů v interiérech, jsou plně biologicky odbouratelné a stoprocentně bezpečné. S dobře vytepovanými sedačkami bude jízda hned příjemnější. Naše čistící prostředky jsou založené na moderních nanotechnologiích a i díky tomu budou sedačky do jedné hodiny suché.

Posledním krokem je aplikace prostředku Nano AntiOdor, který má schopnost rozkládat molekuly zápachu a příjemně provonět interiér. Moderní desinfekce neobsahující chlor je potom dobrou prevencí proti nemocem, které se šíří vzduchem. Auto je nyní připraveno k jízdě a vy si užijete ještě lepší a příjemnější jízdu!

Proč si vybrat právě nás?

Profesionální tým

Kvalita

Rychlé vyřízení

Dostupnost MHD

Příjemné ceny

Proč si vybrat právě nás?

Profesionální tým

Kvalita

Rychlé vyřízení

Dostupnost MHD

Příjemné ceny

Co o nás říkají

EURO-MOTORS Autoservis IconEURO-MOTORS Autoservis

Edisonova 8

4,8 22 reviews

 • Avatar Ivana Horová ★★★★★ před 2 měsíci
  Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
 • Avatar Pure Voice ★★★★★ před 4 měsíci
  Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.
 • Avatar Дмитрий ★★★★★ před 2 měsíci
  Ochotný personál a opravdu profici na 100 procent.
  Naprosto precizní a dokonalý servis. Ceny lidové. Řeknou věci narovinu. Máme zde už několikaleté zkušenosti a v životě bych neměnil. Nezáleží na značce, vše vám opraví
  … More a za rozumné peníze.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás